Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

3M

3M
3M - 3M ponúka inovatívne riešenia pre elektronický priemysel a je popredným výrobcom prepojovacích riešení pre aplikácie typu board-to-board, wire-to-board, backplane a vstup / výstup (I / O). Patria k nim konektory IDC (I / O), systém Mini / Delta Ribbon (MDR), systém Mini-Clamp Diskrétny drôt, vysokorýchlostná metrika MetPak ™ a nová základná doska Ultra Hard Metric (UHM) konektory. Pomocou špičkových schopností v oblasti CAD - napríklad modelovanie NX ™ a SLA - skúsení inžinieri spoločnosti 3M premieňajú myšlienky na riešenia v reálnom svete.
3M ponúka riešenia pre výrobu dosiek s plošnými spojmi, montáž a skúšobnú zostavu dosiek, ako sú lepidlá a pásky, vložené materiály kondenzátorov, textool ™ Test a Burn-in zásuvky, nosné a krycie pásky a podnosy, flexibilné obvody a výrobky na znižovanie elektrostatického výboja. 3M tiež ponúka riešenia na ochranu pred EMI / RFI, na tepelné riadenie a tlmenie vibrácií, ako aj na balenie a označovanie.
Ďalšie informácie o zapojení spoločnosti 3M do elektronického priemyslu nájdete na webovej stránke www.3M.com/electronics. Pre prepojovacie riešenia navštívte stránku www.3Mconnector.com.
3M, MetPak a Textool sú ochranné známky spoločnosti 3M Company. Ostatné ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

kategória produktu

prepínače
RF / IF a RFID
Konektory, prepojenia
Ochrana obvodu
náradie
Testovanie a meranie
Pásky, lepidlá, materiály
Static Control, ESD, Clean Room Products
Spájkovacie, Odspájkovacie, Opracované výrobky
Prototypovanie, výrobné produkty
Optoelectronics
Optické kontrolné zariadenia
Maker / DIY, vzdelávacie
súpravy
Priemyselné ovládanie
Hardware, Spojovacie prvky, Príslušenstvo
Ventilátory, tepelné riadenie
Vývojové dosky, zostavy, programátori
Počítače, kancelárske - komponenty, príslušenstvo
Káble, drôty - riadenie
Káble, drôty
Káblové zostavy
Krabice, skrinky, regály
‹‹123456789101112131415››