Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Amphenol Connex (Amphenol RF)

Amphenol Connex (Amphenol RF)
Amphenol Connex (Amphenol RF) - Spoločnosť Amphenol RF je jedným z najväčších svetových výrobcov riešení pre prepojenie RF s viac ako polstoročnými skúsenosťami. Naša kompletná škála RF prepojovacích produktov sa používa v automobilových, širokopásmových, bezdrôtových LAN / RFID, bezdrôtových infraštruktúrach, vojenských leteckých a prístrojových trhoch. Naše produktové riešenia sa pohybujú od konektorov až po káblové zostavy až po pasívne RF komponenty, ako sú zoslabovače a RF prepínače.
Aplikácia je pomoc, kde začína a Amphenol RF je pripravený na podporu všetkých vašich potrieb. Prostredníctvom spolupráce v oblasti inžinierstva medzi divíziou RF v spoločnosti Danbury, CT a našimi divíziami sesterských spoločností na celom svete môžeme dosiahnuť vývojové prostredie 24 hodín denne, 7 dní v týždni, podobné našemu pracovnému prostrediu.
Od našich obchodných zástupcov pre našich zákazníkov majú všetky strany jednoduchý a rýchly prístup k nášmu vývojovému personálu. Prostredníctvom využitia najmodernejších návrhových a analytických nástrojov a internetových nástrojov, ktoré umožňujú prenos informácií o dizajne v reálnom čase, naši pracovníci dokážu poskytnúť najvyššiu úroveň špecializovaných služieb zákazníkom.
Spoločnosť Amphenol RF so sídlom v meste Danbury, Connecticut, USA, má globálny predaj, marketing a výrobu v Severnej Amerike, Ázii a Európe. Naše primárne výrobné miesta sa nachádzajú v Shenzhen, Čína; Tainan, Taiwan; Nogales, Mexiko; a Danbury, CT, USA. Súvisiace značky produktov zahŕňajú: Amphenol, Amphenol Advanced Sensors (predtým GE Sensing), Amphenol Aerospace Operations, Amphenol Commercial Products, Amphenol FCI, Amphenol Industrial, Amphenol Pcd, Amphenol Sine Systems, Amphenol SV Mikrovlnná rúra.

kategória produktu

RF/IF and RFID
Relays
Connectors, Interconnects
Tools
Kits
Hardware, Fasteners, Accessories
Cable Assemblies
‹‹123456789101112131415››