Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Amphenol Industrial

Amphenol Industrial
Amphenol Industrial - Spoločnosť Amphenol Industrial Operations so sídlom v zariadení Sidney v NY, ktorá má 675 000 štvorcových stôp, poskytuje celý rad vysoko spoľahlivých konektorov a prepojovacích systémov špeciálne pre priemyselné trhy vrátane základňových staníc, železničnej / hromadnej dopravy, riadenia procesov, automobilového priemyslu, ťažkého vybavenia , a petrochemická / výroba energie.
Výrobky zahŕňajú valcovité, optické, obdĺžnikové a industrializované verzie cylindrických cylindrických cylindrických cylindrov MIL-C-5015 a cylindrických konektorov MIL-C-26482 valcovitých a GT reverzných bajonetov. Zamestnáva viac ako 1 400 osôb a je certifikovaná ako ISO9001 aj MIL-STD-790. Amphenol Industrial Operations je divízia spoločnosti Amphenol Corporation, Wallingford, CT, ktorá je jedným z najväčších výrobcov prepojovacích produktov na svete. Súvisiace značky produktov zahŕňajú: Amphenol, Amphenol Advanced Sensors (predtým GE Sensing), Amphenol Aerospace Operations, Amphenol Commercial Products, Amphenol FCI, Amphenol Pcd, Amphenol RF, Amphenol Sine Systems, Amphenol SV Mikrovlnná rúra.

kategória produktu

Konektory, prepojenia
náradie
súpravy
Ventilátory, tepelné riadenie
Káble, drôty - riadenie
Káblové zostavy
‹‹123456789101112131415››