Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Copal Electronics

Copal Electronics
Copal Electronics - Spoločnosť Copal Electronics, ktorá bola založená v roku 1967 a je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Nidec Corporation, je globálnym dodávateľom na trhu telekomunikačných, počítačových, priemyselných, lekárskych a polovodičových zariadení. Produkty navrhnuté a vyrobené pre tieto trhy zahŕňajú trimre a presné potenciometre, prepínače, optické snímače a DC ventilátory. Spoločnosť Copal tiež rozšírila svoju "novú aktivitu v oblasti vývoja produktov na oblasti vrátane snímačov tlaku kremíka, polygonových laserových skenerov, turbodúchadiel DC a tepelných premenných útlmov.
Ako súčasť stratégie spoločnosti Copal, ktorej cieľom je zabezpečiť trh s jedným z najväčších portfólií produktov priemyselných prepínačov od jedného dodávateľa, spoločnosť Copal Electronics dokončila akvizíciu spoločnosti Fujisoku Corporation koncom roka 2007. Táto akvizícia pridal panel namontovaný na kolísku, rocker, páčku, tlačidlo a spúšťa prepínače na rozsiahlu škálu produktov spínačov na úrovni dosiek, ktoré už spoločnosť Copal vyrába. Vývoj výmeny produktov je zameraním kombinovanej skupiny produktov na splnenie požiadaviek trhu pre štandardné a prispôsobené prepínacie riešenia.
Spoločnosť Copal Electronics udržiava globálne možnosti podpory zákazníkov prostredníctvom regionálnych pobočiek produktov a služieb zákazníkom v Nemecku, Číne, Japonsku, Singapure, Kórei a USA. Viac výrobných zariadení sa nachádza v Japonsku, Číne a vo Vietname.

kategória produktu

Snímače, snímače
prepínače
RF / IF a RFID
transformátory
Testovanie a meranie
Potenciometre, variabilné odpory
Optoelectronics
Motory, solenoidy, dosky vodičov / moduly
Ventilátory, tepelné riadenie
Vývojové dosky, zostavy, programátori
Kryštály, oscilátory, rezonátory
‹‹123456789101112131415››