Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

DEUTSCH ICT / TE Connectivity

DEUTSCH ICT / TE Connectivity
DEUTSCH ICT / TE Connectivity - Priemyselne uzatvorené elektrické konektory firmy TE Connectivity DEUTSCH sú odolné konektory určené pre odolnosť proti nečistotám, vlhkosti, soľnému spreju a nerovnomernému terénu. DEUTSCH konektory sú vyrobené z robustného termoplastu alebo trvanlivého hliníka a majú silikónové tesnenia a priechodky, ktoré pomáhajú predchádzať kontaminácii. Konektory sú k dispozícii v obdĺžnikových a valcovitých tvaroch karosérie a prispôsobujú dĺžkové vodiče od 4 AWG do 22 AWG (25 mm2 - 0,35 mm2).
Konektory DEUTSCH sa ponúkajú v usporiadaniach dutín od 1 do 128 a s možnosťami in-line, príruby a PCB. Konektory využívajú kontakty, ktoré je možné zameniteľne používať v niekoľkých produktových radách konektorov DEUTSCH, čo pomáha zlepšovať výkon, spoľahlivosť a udržiavateľnosť tým, že znižuje zmeny v zostave káblového zväzku. Niektoré doplnkové položky sú k dispozícii tak, aby spĺňali špecifické požiadavky na dizajn, vrátane obuvi, tesnení, spätných košov, drôtových smerovačov a montážnych svoriek.

kategória produktu

Connectors, Interconnects
‹‹123456789101112131415››