Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

E-Switch

E-Switch
E-Switch - Spoločnosť E-Switch, Inc. je popredným dodávateľom elektromechanických prepínačov, ktorý ponúka jednu z najširších prepojovacích vedení, ktoré sú dnes k dispozícii. Produktové ponuky sa každým rokom naďalej rozširujú s novými produktmi, ktoré sa starajú o trhy vrátane; priemyselné, elektronické, audiovizuálne, zdravotnícke prístroje a zariadenia, fitness a wellness, počítačové periférie, spotrebiče, spotrebiče a mnoho ďalších. Požiadavka zákazníkov priniesla pridanie niekoľkých nových produktov, vrátane nových sérií taktov, snap-action; klzné, uzatvorené, osvetlené a antivandalové tlačidlá; Tlačidlá SMT; a osvetlené kolískové spínače. E-Switch od roku 1979 dodáva inovatívne a kvalitné prepínače na globálny trh.
So sídlom v Minneapolis v Minnesote má E-Switch lokálne zástupcov, inžinierov a manažérov účtov, ktorí poskytujú špecifikáciu pomoci a rýchlu odpoveď na žiadosti o 3D výkresy a ďalšie otázky spolu s najdôležitejším vzorovým programom, ktorý inžinierom umožňuje skúmať a kvalifikovať prepínače pre aplikácie konečného produktu.

kategória produktu

Sensors, Transducers
Switches
Circuit Protection
Optoelectronics
Kits
Hardware, Fasteners, Accessories
Fans, Thermal Management
Cables, Wires - Management
‹‹123456789101112131415››