Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Excelsys Technologies Ltd.

Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd. - spoločnosť Excelsys Technologies, sro je moderná a progresívna spoločnosť poskytujúca kvalitné výrobky výrobcom zariadení OEM po celom svete. Excelsys to dosiahla kombináciou najmodernejšej technológie, metód riadenia a celkovej filozofie zákazníckych služieb s 20-ročnou tradíciou spoľahlivého a inovatívneho dizajnu, výroby a predaja elektrického napájania. Excelsys Technologies Ltd. predtým obchodované ako Delaire Ltd.
Excelsys sa nachádza v modernej továrni s vysoko kvalifikovaným personálom, ktorí sú hrdí na to, že dokážu poskytnúť celkovú spokojnosť zákazníkov. Dosiahli sme to prostredníctvom kvality služieb a produktov a ponúknutím riešenia pre lepšie pomery cien k spokojnosti našich zákazníkov. Kde sú potrebné radu, podporu a vysoko kvalitné energetické riešenia, Excelsys vyniká!

kategória produktu

Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
Optical Inspection Equipment
‹‹12345678910111213››