Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

General Cable

General Cable
General Cable - Generálny kábel je najväčšou výrobou drôtov a káblov v Severnej Amerike. Generálny kábel je lídrom v odvetví viac ako 170 rokov. Ich drôtové a káblové produkty pomáhajú riadiť technológie pri budovaní, udržiavaní a rozširovaní energetických a informačných štruktúr, ktoré spájajú náš svet. Slúžia zákazníkom na všetkých hlavných trhových kanáloch vrátane energetiky, stavebníctva, priemyslu, špecializácie a komunikácie. Spoločnosť General Cable pôsobí v Severnej a Južnej Amerike av Európe s výrobnými zariadeniami a technickými zariadeniami v týchto regiónoch.
Elektrické káble značky Carol® značky General Kabely pomáhajú splniť takmer všetky špecifikácie pre elektroniku, elektrické, prístrojové a riadiace aplikácie. Elektronické káble zahŕňajú drôt, viacvodičové a spárované káble a koaxiálne káble. Ich špecializovaná línia kábla Exzel® poskytuje vynikajúcu flexibilitu a výkon v aplikáciách priemyselných strojov, kde sa naďalej rozširujú vysoko automatizované procesy. Značkové prenosné káblové káble značky General Kabely poskytujú prenosné napájanie a podporujú aplikácie priemyselnej automatizácie s našimi kvalitnými gumenými šnúrami. Pomocou kábla značky Carol môžete s dôverou určiť správne káble pre návrhovú aplikáciu.

kategória produktu

Connectors, Interconnects
Circuit Protection
Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
Power Supplies - Board Mount
Line Protection, Distribution, Backups
Industrial Controls
Cables, Wires
Cable Assemblies
‹‹123456789101112131415››