Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Isocom Components

Isocom Components
Isocom Components - Isocom Components je popredným výrobcom vysoko výkonných infračervených optoelektronických zariadení, ktoré sa špecializujú na optočleny a optoskopy. Vzhľadom na to, že spoločnosť bola založená pred viac ako 25 rokmi, Isocom neustále dodáva nad rámec očakávaní zákazníkov, že sa stane jednou z najuznávanejších značiek v celosvetovom optoelektronickom priemysle. Znalosť a flexibilné výrobné procesy vedú k najkratšej výrobnej dobe na svete veľa častí. Kvalita výrobkov a vynikajúce služby zákazníkom sú bezkonkurenčné a sú potvrdené mnohými dlhoročnými zákazníkmi.
Isocom Components je vaša prirodzená alternatíva k všetkým komerčne dostupným štandardným typom optočlenov, vrátane mnohých už dodaných inými výrobcami. Okrem toho vykonávajú špeciálne parametrické výbery, aby splnili požiadavky zákazníka na špecifické obvody. Časti sú k dispozícii podľa schválených priemyselných noriem a všetky prístroje sú k dispozícii v rôznych formách olova av prípade potreby aj v balení na páske a navijakoch.

kategória produktu

Snímače, snímače
izolátory
relé
‹‹12345››