Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Knowles Syfer

Knowles Syfer
Knowles Syfer - Knowles Syfer (predtým Syfer Technology Limited) je popredný globálny výrobca preslávený pre inovatívne aplikácie špecifické vysokonapäťové Hi-Q RF MLCC a filtre na potlačenie EMI thru-hole / SMT. Náš komplexný sortiment zahŕňa; Medzi MLCC patrí vysokofrekvenčné / mikrovlnné / ultra nízke ESR, vysoké napätie na 12 kVDC, 250 VAC bezpečnostné certifikované SMD, rovnako ako diely v priestore. Naša patentovaná StackiCap ™ je unikátna kondenzátorová zostava navrhnutá na dosiahnutie vysokej kapacity a vysokého napätia.
Filtračná zostava spoločnosti Syfer má EMD napájanie cez kondenzátory, ktoré sú dimenzované na 3 A, SMD C a Pi filtre s technológiou 20 A a X2Y®.
Široká škála kvalifikovaných rodín Syfer AEC Q200 je vybavená EMI filtrami na báze povrchu a vysokonapäťovými MLCC zameranými na automobilový trh HEV a EV.
Celosvetové výrobné operácie zahŕňajú úplne nové zariadenie v meste Suzhou v Číne, ktoré je vybavené moderným vybavením na zaistenie konzistentných a vysokokvalitných produktov, ktoré uspokoja rastúce potreby našich svetových trhov.

kategória produktu

kondenzátory
Optoelectronics
súpravy
filtre
Vývojové dosky, zostavy, programátori
‹‹123456789101112131415››