Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Nichicon

Nichicon
Nichicon - Už viac ako 60 rokov sa spoločnosť Nichicon usiluje o to, aby bola "cenným dodávateľom pre našich zákazníkov" vyváženou technológiou, prísnymi kontrolami kvality a vynikajúcou službou. Neustále skúmame a implementujeme inovatívne technológie, ktoré priamo prospejú našim zákazníkom a súčasne ponúkajú najširší výber hliníkových elektrolytických kondenzátorov v priemysle. Ponúkame tiež najširšiu škálu vodivých polymérových kondenzátorov na celom svete.
Na konkurenčnom trhu s elektronikou filozofia spoločnosti Nichicon "nulová chyba" zabezpečuje, že naše komponenty dokážu vydržať rôzne aplikácie. Sme hrdí na ponuku kondenzátorov, ktoré zahŕňajú montáž na povrch, zasúvacie zariadenie, priechodné otvory a závitovkový terminál. Okrem toho naša spoločnosť dodržiava najprísnejšie environmentálne štandardy vrátane výroby komponentov kompatibilných s RoHS a REACH.

kategória produktu

Integrované obvody (IO)
kondenzátory
Diskrétne polovodičové produkty
Ochrana obvodu
súpravy
‹‹123456789101112131415››