Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Nippon Chemi-Con

Nippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con - 100% dcérska spoločnosť dcérskej spoločnosti Nippon Chemi-Con, United Chemi-Con (UCC) je najväčším výrobcom a dodávateľom hliníkových elektrolytických kondenzátorov v Severnej Amerike. Spoločnosť United Chemi-Con, ktorá bola založená v Spojených štátoch amerických v roku 1970, distribuuje viac ako 8 000 výrobkov, vrátane produktov vyrábaných na domácom trhu v Lansingu v Severnej Karolíne av iných celosvetových závodoch.
Vzhľadom na to, že kvalitné služby zákazníkom sú jednou z najvyšších priorít spoločnosti United Chemi-Con, ponúkame kompletnú technickú a predajnú podporu v našom sídle v spoločnosti Rosemont, Illinois, ako aj podporu predaja, servisu a inžinierskych služieb na iných miestach v celej krajine. Produkty UCC sú uskladnené v Brea, Kalifornia a Lansing v Severnej Karolíne a zabezpečujú rýchle a efektívne doručenie vašich objednávok.

kategória produktu

kondenzátory
RF / IF a RFID
Ochrana obvodu
‹‹123456789101112131415››