Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Riedon

Riedon
Riedon - Riedon Riedon je už 45 rokov vertikálne integrovaným a globálnym lídrom v oblasti navrhovania a výroby presných a silových rezistorov. Využívajúc najnovšie technológie drôtových, tenkých a hrubých fólií a fólií, Riedon ponúka jeden z najširších sortimentov rezistorov.
Riedonov technický podporný tím, centrum zákazníckych služieb a výrobné operácie majú centrálu v Los Angeles v USA s dodatočnou výrobou v Tecate v Mexiku. Navyše náš ázijský trh podporuje naše podporné centrum v Šanghaji. Riedon je jasne umiestnený tak, aby slúžil globálnemu zákazníkovi.
Riedon má produktové portfólio presahujúce 70 unikátnych rezistorových radov a schopnosť ponúkať vlastné navrhnuté produkty s najlepšou dobou vedenia v priemysle. Naše produkty možno nájsť v aplikáciách vrátane bielych výrobkov, automobilov, elektrických zariadení, telekomunikačných, priemyselných, lekárskych, leteckých a vojenských zariadení.
Riedon je organizácia zameraná na zákazníkov, rozhodnutá stať sa vaším partnerom pre požiadavky na výkonový odpor. Robíme to, čo hovoríme!

kategória produktu

Integrované obvody (IO)
rezistory
Ochrana obvodu
súpravy
‹‹123456789101112131415››