Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Schaffner EMC, Inc.

Schaffner EMC, Inc.
Schaffner EMC, Inc. - Spoločnosť Schaffner je medzinárodným lídrom v oblasti elektromagnetickej kompatibility a kvality elektrickej energie a dodáva komponenty, ktoré podporujú efektívne a spoľahlivé používanie elektrickej energie. Zákazníci profitujú z technologického know-how skupiny Schaffner pri vývoji, výrobe a marketingu vysokovýkonných výrobkov, ktoré ponúkajú optimalizovanú a bezporuchovú prevádzku a súlad so všetkými hlavnými kvalitatívnymi a výkonnostnými štandardmi.
Schaffner Group svojimi produktmi a službami zohráva kľúčovú úlohu pri podpore technológií, ktoré podporujú obnoviteľné zdroje energie, zabezpečuje spoľahlivé fungovanie elektronických zariadení a systémov a spĺňa požiadavky na vyššiu energetickú účinnosť.
Vďaka svojim komponentom a modulom EMC a kvality elektriny a širokej škále služieb pre výrobcov zariadení a systémových integrátorov sa skupina Schaffner snaží o vedúce postavenie na trhu vo všetkých kategóriách výrobkov a služieb.

kategória produktu

Connectors, Interconnects
Transformers
Inductors, Coils, Chokes
Filters
Fans, Thermal Management
Cable Assemblies
‹‹123456789101112131415››