Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Sumida Corporation

Sumida Corporation
Sumida Corporation - Sumida je jedným z popredných výrobcov cievok a elektronických výrobkov z drôtu. Sumida v súčasnosti obsahuje viac ako 31 000 produktov v katalógu cievok - potvrdzuje rozmanitosť, na ktorú sa technológia cievok môže používať v súčasnej informačnej dobe. Všetky výrobky spoločnosti Sumida sú vyrábané mimo Japonska na rôznych miestach v ázijskom regióne, ako aj v Mexiku. To spoločnosti Sumida umožnilo udržať náklady na minimum, rozšírilo riziko a zvýšilo dobu odozvy.
Komponenty spoločnosti Sumida sa nachádzajú v audiovizuálnych zariadeniach, jednotkách CD-ROM, produktoch DVD / MD, modemoch, sieťovom hardvéri, monitorech z tekutých kryštálov, počítačových periférií, klimatizačných zariadeniach, elektronických automobilových produktoch, ako sú Anti Lock Braking Systems ostatných elektronických zariadení. Pozrite si sekciu produktov našej stránky a získajte viac informácií o našej rozsiahlej ponuke.

kategória produktu

RF/IF and RFID
Connectors, Interconnects
Transformers
Power Supplies - Board Mount
Inductors, Coils, Chokes
Filters
Cable Assemblies
‹‹123456789101112131415››