Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

ebm-papst Inc.

ebm-papst Inc.
ebm-papst Inc. - ebm-papst je inovátorom a lídrom na trhu s ventilátormi, dúchadlami a motormi s kľúčovými kompetenciami v oblasti motorovej technológie, aerodynamiky a elektroniky. Ponúkajú najširšiu škálu dostupných produktov a poskytujú riešenia na rôznych trhoch vrátane klimatizácie a ventilácie, spotrebičov, chladničiek, vykurovania, priemyslu, osvetlenia, IT / telekomunikácií, zdravotníctva, dopravy a ďalších. S viac ako 15 000 rôznymi produktmi ebm-papst vyrába riešenia špecifické pre aplikácie vyvinuté pre technológiu pohybu vzduchu. Ich komplexné produktové portfólio zahŕňa najnovšie návrhy na optimalizáciu účinnosti a zníženie hluku. Služby týkajúce sa výroby kontraktov zahŕňajú káble a konektory, ventilátory a zostavy ventilátorov, ktoré spĺňajú jedinečné špecifikácie zákazníkov. Ich severoamerická centrála v meste Farmington, CT ponúka testovanie a analýzu na mieste, ako aj výrobu plechov a systém práškovej farby.
Filozofia spoločnosti GreenTech® od spoločnosti ebm-papst odráža jednoduchý, ale jasný cieľ, ktorý sa spája s princípom spoločnosti: "Každý nový produkt, ktorý vyvíjame, musí byť lepší ako jeho predchodca z hľadiska ekonomiky a ekológie." Jeho investície do výskumu a vývoja vedú k inovatívnym technológiám, ktoré stanovujú nové priemyselné štandardy. Kombinácia špičkovej elektronickej inteligencie s pokročilou motorickou a aerodynamickou technológiou poskytujú fanúšikovia ebm-papst niekoľko riešení pre rôzne výzvy v oblasti leteckej dopravy.

kategória produktu

Soldering, Desoldering, Rework Products
Optoelectronics
Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules
Fans, Thermal Management
Computers, Office - Components, Accessories
Boxes, Enclosures, Racks
‹‹123456789101112131415››