Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

GloFo rozširuje partnerský program RFwave

Pripojia sa k súčasným členom programu RFwave, vrátane asicNorth, Cadence, CoreHW, CWS, Keysight Technologies, Spectral Design a WEASIC.

Noví partneri poskytnú jedinečné schopnosti testovania a charakterizácie mmWave spolu s dizajnovými službami, riešeniami IP a EDA, ktoré umožnia klientom GF rýchlo implementovať vzory RF.

Partnerský program RFwave nadväzuje na špičkové riešenia RF (RF), ako sú FD-SOI, RF CMOS (hromadné a pokročilé uzly CMOS), technológie RF SOI a silikónové germánie (SiGe).

Program ponúka nízkorizikovú a nákladovo efektívnu cestu pre návrhárov, ktorí sa snažia vybudovať vysoko optimalizované RF riešenia pre širokú škálu bezdrôtových aplikácií, ako napríklad IoT v rôznych bezdrôtových pripojeniach a bunkových štandardoch, samostatné alebo transceiverové integrované 5G predné moduly, backWash mmWave, automobilový radar, malé bunky a pevné bezdrôtové a satelitné širokopásmové pripojenie.