Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Postupy

Delivery & podmienky

Spôsoby odoslania

I-Components.com ponúka rôzne spôsoby dopravy: môžeme vám pomôcť zabezpečiť dodanie balíka prostredníctvom FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS alebo inak, ako ste si vybrali, môžete si vybrať vlastnú logistickú službu, ak ste spolupracovali s niektorými konkrétne dodávky company.We tiež akceptovať spôsob dopravy ako klient požadoval.


Prepravné náklady:


Čas dodania a ciele

Zabezpečíme doručenie do 1-2 dní od dátumu, keď dorazia všetky predmety do nášho skladu.
Povinnosti, dane a ďalšie poplatky sú zodpovednosťou príjemcu, pretože naše poplatky sa vzťahujú len na poplatok za prepravu balíka. Ak chcete odhadnúť možné náklady, obráťte sa na colný úrad vašej krajiny.

Tu je dodať časový rozpis z nášho skladu do vášho cieľa pre vašu referenciu.

Ázie Severná Amerika Európa stredný východ Južná Amerika Afrika
DHL 2-4 dni 3-4 dni 3-5 dní 3-6 dní 3-5 dní 4-6 dní
FedEx IP 2-4 dni 3-4 dni 4-5 dní 3-6 dní 4-6 dní 4-6 dní


* Prepravné a dodacie lehoty sú prepočítané v pracovných dňoch od pondelka do piatku. V prípade veľkých sviatkov, ako sú napríklad Vianoce, uveďte dodatočný dodací termín. Počas týchto osobitných príležitostí vám pripomenieme možné oneskorenia.
Nasledujúce krajiny, do ktorých NEMÔŽEM sa plaviť v dôsledku politiky: Afganistan, Stredoafrická republika, Kórejská republika, Demokratická republika Kongo, Kórejská ľudovodemokratická republika, Eritrejské spoločenstvo, Libanonská republika, Libéria, Demokratická republika Somálsko, Sudánska republika.
Pre viac informácií o zásielke kontaktujte nás na adrese info@I-Components.com