Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Postupy

Faktúra & výkaz

Informácie o faktúre:


Vážení všetci používatelia, obdržíte našu oficiálnu obchodnú faktúru po výplate z I-Components.com. Prečítajte si nižšie uvedené pokyny.

1, Pokyn vydaných faktúr

Faktúra bude vystavená od I-Components.com. Suma faktúry bude závisieť od sumy, ktorú ste zaplatili.
I-Components.com poskytuje dva druhy faktúr, faktúru s DPH (neuznané) a osobitnú faktúru DPH (Odpočítateľná).
S cieľom zlepšiť efektívnosť prevádzky a vyhnúť sa návratnosti sa faktúra vydáva do 5 pracovných dní po tom, čo užívatelia dostanú tovar.
Zadajte správnu adresu, kontaktnú osobu, telefónne číslo, aby ste mohli presne doručiť faktúry. Ak nevyplníte tieto informácie, spoločnosť I-Components.com zašle faktúru na rovnakú adresu ako odoslaný tovar, aby sme vás mohli včas kontaktovať.

2, DPH faktúra

I-Components.com zvyčajne vydáva DPH faktúru pre používateľov, ktorí nie sú všeobecnými daňovými poplatníkmi.
Napíšte príslušný názov spoločnosti a daňové informácie do faktúry.

3, osobitná faktúra DPH

Ak potrebujete vydať "špeciálnu faktúru DPH", kontaktujte ouraccounting, inak systém I-Components.com vydá faktúru s DPH.
Prosím, vyplňte a skontrolujte všetky informácie o faktúre, I-Components.com nenesie zodpovednosť v prípade akejkoľvek chyby.
Zvláštnu faktúru DPH po odoslaní zásielky zašlete expresom.
Zadajte názov spoločnosti, adresu, telefónne číslo, číslo dane, meno banky a účet, adresu odosielania faktúr, aby používatelia mohli používať osobitnú faktúru DPH, ale všetky vyplnené informácie musia byť rovnaké ako daňové platby.
Názov spoločnosti musí byť názov priemyselnej a obchodnej registrácie.
Adresa spoločnosti a telefónne číslo faktúry musia byť rovnaké ako vaše firemné informácie.
Číslo daňového priznania je číslo v & lt; & lt; & lt; & lt; & lt; lt; & lt; lt; & lt; & lt; & lt; & lt; & lt; & lt; & lt;
Názov banky a číslo účtu musia byť napísané pre obe strany.

4, Oznámenia

Ak používatelia napíšu nesprávne informácie o faktúre s DPH, potom I-Components.com vydá faktúru s DPH automaticky a bez vrátenia platby.
I-Components.com nebude akceptovať žiadosť o opätovné vyúčtovanie DPH, ak už sme vystavili faktúru podľa informácií používateľa.

5, priateľská pripomenutie

Ak máte akékoľvek pochybnosti o vystavenej faktúre, obráťte sa na finančné oddelenie I-Components.com.
Ak nedostanete faktúru za 30 dní po získaní tovaru, obráťte sa na zákaznícky servis I-Components.com. Faktúru nevydávame druhýkrát, ak nás nemôžete kontaktovať do 90 dní (od dátumu objednávky).
Názov produktu na faktúre bude písať Elektronické súčiastky, číslo dielu bude písať ako skutočnú objednávku, žiadna iná špeciálna požiadavka.

6, Vrátenie faktúry

Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ak zistíte, že informácie o faktúre sú nesprávne ako objednávka, I-Components.com nahradí a zašle correctones čo najskôr.
Ak chcete zmeniť informáciu o faktúre, obráťte sa na náš zákaznícky servis, po potvrdení nášho finančného oddelenia pošleme revidovanú faktúru na uvedenú adresu.
Bez súhlasu so zákazníckou službou naše finančné oddelenie neprijme žiadosť o opätovnú faktúru z telefónneho, faxového, e-mailového.