Vitajte v I-Components.com

Slovenská
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Postupy

Podmienky & podmienky

Podmienky I-Components.Com & podmienky
Táto dohoda obsahuje podrobnosti o zmluvných podmienkach www. I-Components.com, ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať!


Prečítajte si tento termín používania a vyhlásenie o ochrane osobných údajov starostlivo pred zaregistrovaním na I-Components.com. Keď ste sa úspešne zaregistrovali, prečítali ste, súhlasili a prijali všetky podmienky z hľadiska používania a vyhlásenia o ochrane osobných údajov. budeme publikovať aktualizovanú verziu na I-Components.com, ak sme toto vyhlásenie zmenili. všetok obsah dohody nadobudne účinnosť dňom uverejnenia. ak nesúhlasíte s touto revíziou, musíte ukončiť vzťah s I-Components.com.

1, REGISTRÁCIA UŽÍVATEĽA:
1), Kvalifikácia používateľa:
Všetci používatelia I-Components.com musia byť spoločnosťami alebo jednotlivcami, ktorí môžu podľa zákona podpísať zmluvu o právnom záväzku. Nepoužívajte naše služby, ak ste neboli kvalifikovaní. Váš účet I-Components.com nemôžete predať ani predať. I-Components.com si vyhradzuje právo pozastaviť alebo ukončiť váš účet podľa svojich želaní.
2), písanie materiálu:
Všetci používatelia musia spoločnosti I-Components.com poskytnúť skutočné a platné osobné informácie, aby sa zabezpečilo bežné podnikanie. Ak dôjde k akýmkoľvek zmenám, ihneď informujte a aktualizujte I-Components.com.
Všetci používatelia I-Components.com súhlasia s prijatím e-mailov a správ od partnerov I-Components.com alebo I-Components.com.
2, SÚKROMIA:
I-Components.com má vyhlásenie o ochrane osobných údajov, ktoré sa vzťahuje na všetkých používateľov vrátane užívateľskej dohody. Mali by ste si prečítať a akceptovať vyhlásenie o ochrane osobných údajov, aby ste pri registrácii používali I-Components.com a počas obdobia používania I-Components.com budete podliehať obmedzeniam pravidla (a I-Components.com akúkoľvek aktualizovanú verziu vyhlásenia o ochrane osobných údajov).
• 1) Pred schválením o všetkých informáciách o používateľských údajoch, skutočnom mene, adrese, e-mailovej adrese, kontaktných údajoch atď. I-Components.com sa nebude používať na žiadne iné účely.
• 2), Používanie neosobných informácií. I-Components.com bude zhromažďovať neoprávnené informácie prostredníctvom adresy IP, vrátane vlastností prehliadača, typu operačného systému, názvu domény poskytovateľa internetových služieb, ktorý poskytuje prístupové služby atď. Za účelom optimalizácie stránky obrazovky počítača. I-Components.com tiež robí štatistiky používateľov toku a zlepšuje riadenie a služby zhromažďovaním vyššie uvedených informácií.
• 3), Ochrana osobných údajov. I-Components.com bude chrániť vaše osobné údaje pomocou bezpečného serverového ovládacieho zariadenia.
• 4), Zverejnenie a obmedzenie osobných údajov. I-Components.com poskytne informácie o osobných údajoch podľa požiadaviek oddeleného právneho oddelenia alebo z hľadiska účelu verejnej bezpečnosti, keď vláda požiada I-Components.com o zverejnenie informácií o osobných údajoch v súlade so zákonnými postupmi. I-Components.com nenesie žiadnu zodpovednosť za takýchto okolností. Ak spĺňate nasledujúce podmienky, I-Components.com použije osobné údaje nad rámec nevyhnutného rozsahu: Už sme dostali váš súhlas, príslušné zákony a postupy požadujú od I-Components.com, aby poskytol informácie o údajoch používateľov.
3, OBCHOD:
Všetci používatelia pri nákupe musia spĺňať tieto podmienky:
• 1) Používatelia musia dodržiavať všetky platné zákony, predpisy, pravidlá a miestne zákony, ak používajú službu a nákup I-Components.com. Musíte tiež dodržiavať tieto podmienky používania a vyhlásenie o ochrane osobných údajov vrátane všetkých podmienok a pravidiel uvedených dokumentov.
• 2), ste povinný dokončiť transakciu s I-Components.com pri nákupe, s výnimkou zakázaných obchodných podmienok a zákonov. Po zadaní objednávok prijmite obmedzené podmienky v opise tovaru, ak sú tieto obchodné podmienky legálne a podľa tejto dohody.
• 3), Reklama, cenník a vyhlásenia o I-Components.com nie sú ponukou. Máme právo pripomínať informácie z jednej strany, keď I-Components.com zistí, že čísla dielov a organizácie výrobcov sú zjavne nesprávne alebo nie sú na sklade. I-Components.com si vyhradzuje právo na nákup obmedzeného množstva. Pri zadávaní objednávky potvrdzujete, že ste v zákonnom veku na nákup tohto tovaru a ste zodpovední za pravosť všetkých informácií, ktoré ste uviedli v objednávke.
• 4) Cena a dostupnosť produktu budú uvedené na stránkach. Tento druh informácií bude aktualizovaný kedykoľvek bez oznámenia. Dodací poplatok bude vyrovnaný iným spôsobom podľa rôznych spôsobov dopravy, ktoré si vyberiete. V prípade akýchkoľvek havárií, napríklad dodávateľa zvýšila cenu, zmeny DPH alebo I-Components.com chyba systému, všetky dôvody spôsobiť revidovať cenu po potvrdení objednávky, I-Components.com bude e-mailom alebo výzva na oznámenie týchto informácií, môžete sa rozhodnúť, či chcete zrušiť objednávku, alebo nie.
4, KVALITA A SERVIS:
1), pozrite sa na popredajný servis.
2), Kvalita výrobkov.
Výrobky I-Components.com budú prísne dodržiavať vládne a profesionálne štandardy. Ak bez predchádzajúcich noriem budeme vykonávať podľa štandardu výrobcu, ak bez všetkých vyššie uvedených noriem, zákazníci môžu prerokovať a rozhodnúť medzi I-Components.com. Akýkoľvek problém s kvalitou alebo mimo štandardov produktov, môžu používatelia požiadať o návrat alebo výmenu.
5, BEZPEČNOSŤ STRÁNKY:
Budete súhlasiť s tým, že nemôžete vstúpiť na webové stránky akýmkoľvek robotom, softvérom Spider alebo Refresh pre akýkoľvek účel bez povolenia I-Components.com vo forme písania.
Okrem toho súhlasíte s tým, že:
• 1) Akékoľvek nerozumné správanie a disproporcionálne správanie, ktoré môžu preťažiť webovú stránku I-Components.com s (na základe rozhodnutia I-Components.com rozhodnúť).
• 2) Bez písomného súhlasu I-Components.com zmeňte, kopírujte, prenášajte, odoberajte diela, distribuujte alebo prezerajte webovú stránku (okrem vašich súkromných informácií).
• 3), zasahovať alebo sa pokúšať zasahovať do normálnej prevádzky webových stránok alebo akýchkoľvek krokov spracovania na webe.
• 4) Používajte akýkoľvek obsah, ktorý je zakázaný súvisiacimi zákonmi a pravidlami.
• 5) Používajte akýkoľvek vírus, trójsky kôň, červový vírus, timebomb, zrušenie roboty, veľkonočné vajíčko, spyware alebo iný počítačový program, ktorý môže poškodiť, revidovať, zmazať, údajov alebo osobných informácií.
6, VYHLÁSENIE O PRÁVACH DUŠEVNÉHO VLASTNÍCTVA:
Právo autorského práva, patent, ochranná známka, obchodné tajomstvo a všetky práva ponúkané spoločnosťou I-Components.com patria všetkým k I-Components.com. bez povolenia I-Components.com, môže niekto alebo člen ¡¯ t stiahnuť, kopírovať, prenos, revidovať a upravovať. V opačnom prípade nesie celú právnu zodpovednosť. I-Components.com vlastní právo na pamäť dátového servera I-Components.com, keď používateľ používa túto službu.
7, UPOZORNENIE:
I-Components.com je zodpovedná za to, že ponúka technickú podporu, uistite sa, že webové stránky sú v prevádzkovom stave, pokúste sa vyhnúť sa prerušeniu služby alebo časové obmedzenie prerušenia v čo najkratšom čase, uistite sa, že používateľ môže bez problémov riešiť internet. Ale v dôsledku vyššej moci alebo iných dôvodov, ktoré nemôžu kontrolovať, spôsobiť zlyhanie alebo nefunkčnosť webových stránok, viesť k strate niektorých záznamov, správ alebo informácií, I-Components.com je nezodpovedná: a akýkoľvek používateľ ponúka nesprávne alebo neúplné a nepravdivé informácie, nemôže používať službu I-Components.com alebo utrpieť ďalšie straty, I-Components.com je nezodpovednosť.
8, OTHERS
Táto dohoda sa vo všetkých ohľadoch riadi zákonmi Hongkongu. Táto webová stránka sú všetci používatelia neodvolateľne držiteľom I-Components.com, ktorý sa nachádza pod jurisdikciou súdu a vyššieho súdu. Ustanovenia tejto zmluvy sú oddeliteľné. Ak sa niektoré ustanovenie tejto zmluvy považuje za neplatné alebo nevykonateľné, môže sa toto ustanovenie vypustiť a zostávajúce ustanovenia sa vykonajú.